awaria kanalizacji

Usługi Przepychanie Rur Warszawa

obejmują:

-Udrażnianie Toalet (WC), Wanien, Brodzików, Umywalek, Pisuarów

Czy jest to zatkana rura, brak drożności w toalecie, cieknący kran poradzimy sobie z każdym problemem. Nasi pracownicy to eksperci w znajdowaniu przyczyny wycieku i naprawie już przy pierwszej wizycie

PRZEPYCHANIE STUDZIENEK I ODPŁYWÓW, CZYSZCZENIE KANALIZACJI, CZYSZCZENIE PIONÓW KANALIZACYJNYCH

Udrażniając przepływ wykorzystujemy najbardziej zaawansowane urządzenia dostępne na rynku, wszystko w celu zapewnienia właściwej i bezpiecznego pomocy hydraulicznej mieszkańcom Warszawy i okolic w ich domach oraz firmach.

VIDEO INSPEKCJA KANALIZACJI (Inspekcja TV)

Używamy wideo inspekcji, aby dokładnie zlokalizować, gdzie może być twój problemy, bez kosztownego kopania lub uszkodzenia istniejącego systemu. Kamery wideo są wykorzystywane do identyfikacji uszkodzenia lub przeszkody, które hamują prawidłowy przepływ. Dzięki kamerom do inspekcji rur możemy również zweryfikować, czy przeszkody zostały prawidłowo usunięte.

PRZEGLĄD I OCZYSZCZANIE SEPARATORÓW TŁUSZCZOWYCH

Przegląd i odprowadzanie odpadów z separatorów tłuszczu w twojej restauracji lub placówce gastronomicznej. Stemplujemy książki przeglądu separatorów i pozbywamy się odpadów w cenie usługi.

Na zdjęciach poniżej przedstawiamy wymianę pompy w separatorze tłuszczu.

Separator
Oczyszczanie separatora tłuszczowego
separator tłuszczowy
Wymiana pompy w separatorze tłuszczu

INSPEKCJA INSTALACJI DESZCZOWEJ, OCZYSZCZANIE I PRZEPYCHANIE RYNIEN

Za pomocą kamery możemy zidentyfikować zator w każdym miejscu instalacji deszczowej. Odetkamy zapchane rynny, urdrożnimy zapchane odpływy, usuniemy liście z rynien.

PIANOWANIE KANALIZACJI

Uwaga! Usługa przeznaczona dla często zapychającej się instalacji kanalizacyjnej. Za pomocą aktywnej, biodegradowalnej piany czołowych producentów europejskich, rozbijamy osady tłuszczowe przylegające na ściankach rur, dzięki czemu przywracamy drożność instalacji do stanu początkowego. Pianujemy całe piony kanalizacyjne, włącznie z poziomami w blokach mieszkalnych.

  • rynny
    Odtykanie zapchanych rynien